Witajcie w Przytulakowie

 

Do podpieraniaTo, że posiadamy specjalny adres w internecie wcale nie oznacza, że mieszkamy w komputerze, który jest bardzo ciasny. Zanim zaprosicie nas do swoich domów w całej Polsce mieszkamy w niezwykłym miejscu, które dla Przytulaków stworzyła Ciocia Danusia.

 

W Przytulakowie, jak wszyscy nazywają nasz dom zabawa nigdy się nie kończy, a nuda nigdy się nie zaczyna. Kłębków nici i wełny jest tu tak dużo i są w tylu kolorach, że wszystkim Przytulakom zabrakłoby palców aby je policzyć.

 

Każdego dnia odwiedzają nas dwie czarodziejki Halinka i Ela, które przy pomocy igły i nitki potrafią wyczarować tęczę i słońce nawet w najbardziej deszczowy dzień. To właśnie dzięki nim każdy Przytulak jest tak wyjątkowaśny.

Od zaklęć naszych czarodziejek potężniejsze są tylko ich serca i uśmiechy, które sprawiają że Przytulakowo to najbardziej przytulne miejsce na świecie.

 

Pewnego razu zapytałem grzecznie ciocię Danusię, czy mogłaby zdradzić jakich czarów używa, że zawsze jesteśmy w takich kolorowych humorach i tak modnie wyglądamy. Niestety obiecałem, że nie zdradzę wam zaklęć które wyszeptała mi na uszko, ale mogę powiedzieć że to właśnie dzięki nim jesteśmy:

 

 

Przytulaśni

Do spania

Przytulaśność zawdzięczamy miłej w dotyku mikrofibrze, która jest zawsze lekka i puszysta, a także delikatnym kulkom poliestrowym, które wypełniają nasze miękkie brzuszki. Doskonały wzrok zapewniają nam oczka wykonane z najwyższej jakości filcu.

 

Bezpieczni

Uszyto nas ręcznie, bardzo starannie i dokładnie. Wszystkie materiały są najwyższej jakości i w 100% bezpieczne, co potwierdzają certyfikaty producentów i właściwe pozwolenia. Zarówno mikrofibra, jak i kulki poliestrowe są całkowicie hypoalergiczne.


Wytrzymali

Zabawa z nami nigdy się nie kończy ponieważ jesteśmy bardzo odporni na upływ czasu i można nas przytulać bez obaw, że się pognieciemy. Nawet po wielokrotnym praniu jesteśmy zawsze uśmiechnięci i pełni kolorów.

 

Jest jeszcze jeden, najważniejszy składnik, który sprawia że wszyscy chcą nas przytulać. To uśmiechy dzieciaków, dzięki którym mamy zawszę ochotę do zabawy i kolejnych przygód.

 

 

Do kumplowania Do zabawy Do przytulania